ciężkie magnesy do stali

O NAS

Miilux ®Poland
Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą bazującą na kapitale i doświadczeniu fińskiej Grupy Miilux OY. Od 2014 roku kontynuujemy globalną działalność grupy w zakresie maszyn i urządzeń przemysłowych w Polsce. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Tarnowskich Górach (woj. śląskie). Dysponujemy doskonałymi połączeniami transportowymi, zarówno drogą morską, jak i drogą lądową.

Wieloletnie doświadczenie i stałe doskonalenie procesów pozwala oferować najwyższej jakości stale trudnościeralne oraz stale pancerne, w postaci blach oraz innych wyrobów o własnościach trudnościeralnych lub ochrony balistycznej, z przeznaczeniem dla odbiorców krajowych oraz zagranicznych.

Dzięki wykorzystywaniu technologii Hard from Edge to Edge produkty trudnościeralne Miilux gwarantują najwyższą jakość i parametry żywotnościowe.

Jak działamy?

Zarządzamy firmą w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001, ISO 14001: 2015 oraz ISO 45001: 2018 oraz ISO 3834-2: 2021. Skupiamy się na stałym rozwoju oraz na podwyższaniu jakości produktów i usług. Wdrożony system WSK (Wewnętrzny System Kontroli), pomaga nam stale monitorować każdy aspekt świadczonych usług oraz umożliwia nam eksport naszych blach pancernych do odbiorców z całego świata. Posiadamy również Koncesję MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (koncesja nr B-069/2018).

kształty stali borowej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48 32 777 39 32
biuro@miilux.pl